به برنامه Charash Design Crash Course خوش آمدید ، مجموعه ای از کلاس های اصول طراحی کاراکتر برای شروع کاریکاتوریست ها یا هنرمندان شخصیت واسطه ای که به دنبال طراوت هستند.

در این دوره ، من بر همه کاریکاتور و چگونگی ارتباط آن با طراحی شخصیت تمرکز می کنم. هشدار Spoiler: شما نمی توانید طراحی کاریکاتور بدون کاریکاتور داشته باشید. اصولگراها و ایده ها به قدری با هم همپوشانی دارند که معتقدم برای تبدیل شدن به یک طراح شخصیت عالی ، مطالعه کاریکاتور کاملاً ضروری است. من برای ایجاد یک کاریکاتور سنتی از یک فرد واقعی ، شما را درگیر خواهم کرد و همچنین تمرینهایی را به اشتراک می گذارم که امیدوارم به شما کمک کند تا شروع یک کاریکاتور را کمی آزاردهنده تر کنید ، و این می تواند به شما در اجرای اصول کمک کند. با شخصیت های اصلی خود بیاموزید

آنچه شما خواهید آموخت

کاریکاتور چیست؟ من توضیح می دهم که دقیقا کاریکاتور و اغراق چیست و چرا درک کردن برای اینکه یک طراح شخصیت خوب باشیم ، ضروری است.
کارشناسی ارشد کاریکاتور: من برخی از ستاره های کاریکاتور را با هم به اشتراک می گذارم ، اینکه چگونه مطالعه کار آنها به شما کمک می کند همه کاره خود را بسازید و در مورد اهمیت تأثیر بیش از یک هنرمند صحبت کنید.
بخش های صورت: من نشان می دهم که چگونه تشخیص فاصله بخش های مختلف صورت به شما کمک می کند تا چگونگی اغراق در موفقیت را تعیین کنید.
روند ایجاد کاریکاتور سنتی. نکته: از تعداد زیادی مرجع استفاده کنید!
آنچه شما خواهید ساخت

https://maktabtv.com/Courses/character-design/

به شما بستگی دارد! می توانید یک پرتره کاریکاتور سنتی درست کنید ، خود را به کاریکاتور تبدیل کنید یا یک شخصیت کارتونی را به یک شخصیت زنده تبدیل کنید!

توجه: شما می توانید هر کاری را که می خواهم در این کلاس به طور سنتی نشان دهم انجام دهید ، اما اگر می خواهید به صورت دیجیتالی کار کنید (در این کلاس از Photoshop و Procreate استفاده می کنم) ، برخی از دانش و تجربه آغازین با برنامه ترسیم دیجیتال مورد نظر شما هستند. احتمالاً لازم است اگر می خواهید تکنیک های پیشرفته تر نقاشی دیجیتال را یاد بگیرید ، در کانال من چند کلاس در Adobe Photoshop دارم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پی اس دی دبلیو دبلیو ای Angela فروشگاه دانش فایل محمد حسین زاده دیجی بازار Alison Jennifer آشپزی ایرانی کلاس قائم 12