اصول طراحی کاراکتر خوب به عمق می رود
توسط کریس اوتلی

Spongebob-Patrick-بهترین-دوستان درباره بهترین دوست خود فکر کنید.

چه مدت طول کشید تا شما واقعاً با یکدیگر آشنا شوید؟

امیدها و ترسها ، تجربیات و انتظارات ، نقاط قوت و ضعف ، پیروزی ، ناکامی ، احساس نگرانی و احساسات حیوانات خانگی .

چه او همسر ، شریک زندگی باشد ، یا از اعضای خانواده نزدیک ، همکار یا دبیرستان BFF شما باشد ، این دوستی به شما آموخته است که افراد بی نظیر و بی نهایت پیچیده هستند.

کار طراح شخصیت های حرفه ای طراحی شخصیت هاست.

. افراد منحصر به فرد و پیچیده ای که به نظر می رسد کمتر از BFF شما بی نظیر و پیچیده نیستند.

در بیش از یک دهه مرور اوراق بهادار طراحی شخصیت در جلسات پرسش و پاسخ مدرسه هنر ، منفی طنز و آنلاین ، با بسیاری از هنرمندان ماهر روبرو شده ام.

. اما من تقریبا هرگز با یک طراح شخصیت مشتاق یا پیش حرفه ای که واقعاً کار را درک می کند ملاقات نمی کنم.

به طور معمول ، این هنرمندان بدون اینکه با شخصیت آشنا شوند ، وارد طراحی می شوند.

بنابراین اگر احساس می کنید شخصیت های شما صاف هستند و یا طرح های شما غیر طبیعی هستند ، در اینجا سه ​​روش وجود دارد که می توانید عمق آن را به سبد طراحی شخصیت خود اضافه کنید .

https://maktabtv.com/Courses/character-design/

Generic-Gun-Guy Must Die:
خوب ، بگذارید قسمت آسان را انجام دهیم .

اگر صفحه بعد از صفحه Generic-Gun-Guys یا Sexy-Sword-Ladies را بیرون می کشید ، در این صورت به طراحی شخصیت های کم عمق ریسک می کنید.

Generic-Gun-Guy و Sexy-Sword-Lady شخصیت نیستند ، آنها حواشی هستند.

مطمئنا ، آنها پتانسیل طراحی تیتریک را دارند اما ذاتاً فاقد شخصیت هستند.

بنابراین بهترین نسخه ممکن از یک تروپ یک طراحی جالب است.

. و این تنها نیمی از کار طراح شخصیت است.

دیزنی انتظارات "عمومی اسلحه پسر" را در "خراب کردن آن رالف" خراب کرد
دیزنی انتظارات "Generic-Gun-Guy" را با شخصیت Sgt خراب کرد. کالهون در "خراب کردن آن رالف"
من از یک حرف زدن خوب به اندازه پسر بعدی لذت می برم .

اما طراحی شخصیت واقعی بسیار عمیق تر می رود .

اگر به عنوان Generic-Gun-Guys و Sexy-Sword-خانم ها حضور ندارید ، این بدان معنی نیست که شما از طراحی شخصیت های کم عمق در امان نیستید.

Cliché-Cartoon-Cat و Rutine-Robot نیز وجود دارد .

. و حتی مرا در Mundane-Manga-Man شروع نکنید .

اگر می خواهید شخصیت های پیچیده ، غافلگیر کننده و باورنکردنی طراحی کنید و کسی را برای پرداخت هزینه برای انجام این کار مجبور کنید ، باید به طور مداوم تعجب آور باشید.

یافتن زمان برای طراحی مجدد دیگر:
رائول از "یک هیولا در پاریس"
رائول از "یک هیولا در پاریس"
A Monster In Paris یکی از فیلم های انیمیشن مورد علاقه من است که در چند سال گذشته منتشر شد.

موسیقی پررنگ و احساسی است.

کلیدهای رنگی که توسط Aurelien Predal نقاشی شده است ، برخی از زیباترین نقاشی های دیجیتالی است که تا به حال دیده ام.

. و طراحی شخصیت های کارگردان Bibo Bergeron و Christophe "Zebe" Lourdelet به نظر من برخی از بهترین طراحی شخصیت های انیمیشن CG است که من تا به حال دیده ام (همراه با Pixar's Up ، Dreamworks "How to Train Your Dragon and Nickelodeon's new" لاک پشت ها).

Bibo می گوید که طراحی بیشتر بازیگران اصلی به سرعت توسعه یافته است (توجه داشته باشید که در انیمیشن ، "به سرعت" می تواند به معنای یک سال کل باشد) اما طراحی هیولا بیشتر یک تلاش بود.

این تیم تجدید نظرات مختلف هیولا را پشت سر گذاشتند تا اینکه Bibo یک نمایش نامه حیوانی داشت (که در بخش بعدی توضیح خواهم داد).

حرف من این است که اگرچه گاهی اوقات آنها به سرعت جمع می شوند (و "سریع" ذهنی است) ، طراحی شخصیت خوب زمان می برد.

قبل از استفاده ، داستان Bibo را به عنوان توجیه عجله کردن ، به خاطر داشته باشید که او یک استاد جدی است که چندین فیلم بلند زیر کمربندش دارد .

بله ، من می دانم ، "مهلت ، مهلت ."

اگر نقوش شخصیت شما فاقد پیچیدگی سرگرم کننده مورد نیاز برای به دست آوردن کار خوب و پایدار است ، شما هیچ مهلتی برای نگرانی در مورد .

بنابراین تا زمانی که یک طرفدار فصلی نباشید ، سرعت خود را کاهش دهید و تا زمانی که عالی نباشد تسلیم نشوید.

اگر از طراحی خود راضی هستید ، آنرا دوباره طراحی کنید.

چرا که نه؟

ممکن است خودتان را غافلگیر کنید و چیزی حتی بهتر از آن ایجاد کنید!

اگر از داشتن آنچه راضی هستید ، با امتحان کردن یک نسخه متفاوت و شگفت آور دیگر ، چیزی برای از دست دادن ندارید .

داخلی و خارجی را وصل کنید:
فرانسوا از "یک هیولا در پاریس"

فرایند طراحی دشوار برای "هیولا در پاریس" توسط کتاب مقدس Bibo Bergeron برطرف شد که نام هیولا "Francoeur" به معنای "قلب پاک" است.

از چهره شخصیت در تصویر بالا دقت کنید.

این یک قلب است

Bibo ارتباطی بین شخصیت داخلی و طراحی بیرونی برقرار کرد.

این ایده ساده ، طراحی شخصیت شگفت آور ، ظریف و جذاب را باز کرد.

خطوط ضمنی در طراحی چهره از طریق کل شباهت کاراکتر جریان می یابد و هنگامی که از هر زاویه به او نگاه می کنید ، انرژی آن خطوط قابل تشخیص است. (من مطالعه جدی و یخچال و فریزر این فیلم پر زرق و برق را بسیار توصیه می کنم).

Crying_spongebob

فرانسوا تنها شخصیتی نیست که طراحی ظاهری آن به شخصیت درونی وی متصل است.

Spongebob SQUARE است ، با صدای بلند فریاد می زند!

چقدر نبوغ است ؟!

باز هم ، در اینجا ما یک طراحی زیبا و جذاب زیبا را داریم که توسط یک شخصیت منحصر به فرد و پیچیده رانده می شود.

حالا برو اینو امتحان کن

با پیدا کردن جوهر شخصیت ، از الگوهای کم عمق و غیرواقعی شخصیت فراتر بروید.

ای

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دختری در تنهایی ریخته گری و صنعت وب سايت رسمي طايفه بزرگ گرگيج فروش دستگاههاي فلزياب طراحی سایت کرج| طراحی وب سایت | آموزش طراحی سایت در کرج نمایشگاه مجازی عکس سید هادی عمادی فکر بکر نور رسام BTS For Ever